Відповіді на питання, що часто задаються

  • Як формується вартість перекладу? За основу для розрахунку вартості перекладу приймається облікова сторінка, яка містить 2000 знаків з пробілами. Інформацію про кількість знаків з пробілами Ви можете отримати з використанням панелі управління Word -> Сервіс -> Статистика. Далі, знаючи тематику перекладу, Ви можете приблизно розрахувати загальну вартість, скориставшись нашими тарифами за одну облікову сторінку. Якщо у Вас виникнуть складнощі при підрахунку, наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам.
  • Які фактори впливають на збільшення вартості перекладу? На вартість перекладу впливає тематика оригінального тексту, складність термінології, вузька специфіка перекладу, терміновість. Робота у вихідні дні та понаднормово також підлягає додатковій оплаті. 
  • Як швидко я зможу отримати переклад? Середня норма перекладу з європейських мов складає 5  розрахункових сторінок на день,  а на європейські мови -3 розрахункові сторінки на день на одного перекладача.Стосовно східних мов швидкість перекладу складає приблизно  2  розрахункові сторінки на день.При перевищенні цих норм нараховується коефіцієнт терміновості 1,5-2,0.Терміновими також вважаються замовлення зі строком здачі у день звертання.День підтвердження замовлення не враховується як перший робочий день. Перший робочий день – це день, наступний за днем підтвердження замовлення. 
  • Чи може агентство виконати переклад у дуже стислі строки? Так, звичайно. В офісі працюють штатні перекладачі, що знають основні європейські мови, які виконають невелике замовлення у той самий день. За наявності великих обсягів ми створюємо групу перекладачів, які виконують замовлення, а потім редактор вичитує  переклад для уніфікації термінології. Однак слід враховувати, що через терміновість виконання замовлення можуть лишитися стилістичні розбіжності, незважаючи на наші прагнення їх уникнути. Також треба враховувати, що терміновість перекладу збільшує його вартість  на 100%.
  • Як простіше передать Вам документи на переклад та як забрати готовий переклад? Ви можете передати документи на переклад у будь-який зручний для  Вас спосіб: по електронній пошті, залишити заявку у нас на сайті, викликати  нашого кур'єра (за попередньою домовленістю) або приїхати до нас у офіс. Отримати готовий переклад  Ви можете також у зручний для Вас спосіб: по електронній пошті, звичайною поштою або через нашого кур'єра (за попередньою домовленістю) або забрати у нас в офісі.
  • Наскільки якісно буде виконаний переклад? Ми не застосовуємо комп'ютерний переклад!  При виборі перекладачів ми звертаємо увагу, в першу чергу, на освіту та досвід роботи. Однак слід враховувати, що двоє професіональних перекладачів можуть перекласти один і той самий текст по-різному, тобто змісто оригіналу буде просто передано різними стилістичними засобами. У такому випадку обидва варіанти вважатимуться вірними, тому для якіснішого перекладу ми часто використовуємо глосарій клієнта.Усі наші перекладачі мають  дипломи та сертифікати, що підтверджують їх профпридатність. Також ми співпрацюємо з носіями мови.
  • Як можна оплатити послуги вашого агентства перекладів? Ми працюємо за безготівковим розрахунком, повністю враховуючи  Ваші та наші інтереси. Ви також  можете оплатити замовлення на нашому сайті.Деталі уточнюйте у менеджерів.
  • Як замовити у Вас переклад? Ви надсилаєте нам матеріал для перекладу, наші менеджери підраховують вартість роботи та визначають строки, уточнюють Ваші вимоги та рекомендації стосовно перекладу, і після отримання Вашої згоди щодо вартості та строків виконання переклад надходить у роботу.
  • Якщо тут немає відповіді на Ваше запитання? Пишіть нам на адресу info@logos.ua,  і ми з радістю відповімо на всі запитання, які Вас цікавлять.
Оплатити замовлення